понеділок, 24 жовтня 2016 р.

Актуально!


Шановні колеги! Пропоную ознайомитися з методиками викладання, що допоможуть впровадити зміни в початковій школі після оновлення програм та зробити процес навчання в 1 - 4 класах цікавішим. На сайті EdEra про це розказує модератор оновлення програм з Англійської мови Тетяна Бєляєва. Зараз на сайті EdEra можна знайти 6 відео з методичними рекомендаціями та цікавими порадами для вчителів англійської мови.
“Модель викладання англійської мови та роль учителя на уроці поступово має бути змінена. Від учителецентризму переходимо до учнецентризму, обираємо такі моделі проведення уроків, щоб учні більше працювали, а вчитель грав роль старшого помічника та координатора”, - зазначає у вступному відео Тетяна Бєляєва.
Серед найцікавіших прийомів, що Тетяна Бєляєва радить учителям, зокрема, використання ляльки як “носія” англійської мови для наочності.  Лялька має спілкуватися лише англійською і допомагати вчителю та учням урізноманітнювати уроки. Тетяна Бєляєва наголошує, що діалоги, які ведуть з лялькою, мають розвиватися – ставати складнішими, враховувати теми, які зараз проходять учні.
“Дуже важливо використовувати наочність для створення опор для дітей при засвоєнні нових слів або граматичних правил. В інтернеті є багато ресурсів, де можна знайти яскраві ілюстрації великого формату для слів,  що вивчаються. Варто використовувати також книжки великого формату, які можна демонструвати дітям на уроках”, - додає Тетяна Бєляєва.
Ще один цікавий спосіб вчити англійську – створення проектів. Це можуть бути як складніші проекти, так і прості, на кшталт створення англомовних плакатів. На відео детально пояснюється, як проводити проектну діяльність та даються корисні поради вчителям, як зробити проект максимально корисним для засвоєння англійської мови.

Пропоную для вашого ознайомлення відео:






Заступник Міністра освіти Павло Хобзей наголошує, що відеоматеріали для вчителів до оновлених програм мають стати помічниками, які допоможуть впровадити зміни у життя. “Ми розуміємо, що підручники залишилися старими і вчителям потрібна допомога та підтримка у впровадженні новацій. Саме тому Міносвіти спільно з платформою ЕdEra створили і виклали додаткові відеоматеріали у відкритому доступі. Зміни в 1 - 4 класах – перші кроки на зустріч Новій український школі. У 2018 році діти мають піти в перший клас Нової школи, щоб підготуватися до того часу, ми маємо вже зараз розпочати ґрунтовну роботу з педагогами”, - зауважив Павло Хобзей.

Більше відео та оновлену програму з Англійської мови для початкових класів можна знайти за посиланням.

Немає коментарів:

Дописати коментар