четвер, 20 жовтня 2016 р.

Конспект уроку англійської мови у 7 класі


Розділ:     Food (7 клас)
Тема :      Приготування їжі
Мета:           
1)           Повторити і закріпити лексику теми.
2)           Ознайомити учнів з новими лексичними одиницями.
3)           Повторити і закріпити граматичний матеріал: злічувальні та незлічувальні іменники.
4)           Продовжувати розвивати мислення.
5)           Практикувати учнів в письмі.
6)           Виховувати звичку вживати здорову їжу.
Обладнання: Підручник, картки з вправами на граматику, картки «Ларди».

ХІД УРОКУ
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.                Привітання.
T: Good morning everyone! I’m glad to see you. How are you?
Ps: Good morning teacher! We are glad to see you, too. We are fine, thank you.
2.                Повідомлення теми та мети уроку.
T:  During our lesson today we will continuou speaking about food. We will also practise using countable and uncountable nouns in our speech.
3.                Перевірка домашнього завдання.
4.                Уведення в іншомовну атмосферу.
Клас розподіляється на групи по 3-4 учні, кожній з яких учитель пропонує вибрати 4 картки. Групи отримують завдання використати ці слова у невеличкій 3-5 речень ситуації. По закінченні один представник від кожної групи читає свою розповідь. Інші учні уважно слухають і по закінченні учитель просить одного з учнів сказати коротко про що було оповідання. Зміст розповіді потрібно передати максимально стисло і точно без зайвих слів.

ІІ. Основна частина уроку.
1. Відпрацювання граматичного матеріалу: злічувальні та незлічувальні іменники.
1)                Учитель називає або показує продукти. Учні по черзі, ланцюжком відповідають чи слово відноситься до злічувальних або незлічувальних іменників.
2)                Учні отримують картки з завданнями.
1 Complete the sentences with some or any.
1 Have you got_____ brothers or sisters?
2 We don't need_____ olive oil.
3 Here are_____ letters for you.
4 I need_____ money.
5 Is there_____ petrol in the car?
2 Complete the sentences with much or many.
1 Have you got_____ homework?
2 We don't need_____ eggs. Just half a dozen.
3 Is there_____ traffic in your town?
4 I don't know_____ students in this class.
5 How_____ people live in your house?
3 Complete the sentences with a little, a few, or a lot of.
1 I have_____ close friends. Two or three.
2 He has_____ money. He's a millionaire.
3 'Do you take_____ sugar in coffee?' 'Just . Half a spoonful.'
4 'Have you got_____ CDs?' 'Hundreds.'
5 I'll be ready in_____ minutes.
6 She speaks good Spanish, but only_____ Russian.
2. Подання тексту для читання. Впр. 1а ст. 34.
1)                Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Т: Do you know anything about preparing food? What is it? In what way can we do it? …
2)               Reading. Етап читання.
Перед початком роботи один учень уголос читає виділені слова, клас за допомогою вчителя перекладає їх рідною мовою. Потім учні ланцюжком уголос читають текст і виконують впр. 1b та 1с ст. 34.
3.Відпрацювання нового лексичного матеріалу. Формулювання визначень.
Учитель записує на дошці і пропонує дати визначення наступним поняттям. При необходності корегує та допомогає. Учні формулюють і записують.
Fresh food food such as vegetables and fruit
Canned/tinned food – food sold in cans
Frozen food – preserved by a freezing process
Fast food – food such as humburgers and chips, that people eat very quickly
Convenience food - food that needs little preparation, especially food that has been pre-prepared
4. Складання речень.
Учитель пропонує учням скласти і записати якомога більше речень, використовуючи словосполучення протягом 3-4 хвилин. По закінченню роботи декілька учнів читають свої речення. При необхідності учитель виправляє помилки.
ІІІ. Заключна частина уроку
1.                Домашнє завдання
2.                Підведення підсумків уроку





Немає коментарів:

Дописати коментар